Agenda
14-12 Kerstdiner C jeugd
15-12 IJshockey - Jongste Jeugd
15-12 IJshockey - A-B Jeugd
15-12 IJshockey - C-D Jeugd
15-12 Kerstdiner AB jeugd
15-12 IJshockey - Senioren
23-12 Santa Run
  hele agenda

___________________




___________________

___________________ 
Download onze RapidApp!


___________________

Standen van alle teams
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rijswijk JA1 5 12 4 0 1 25 14
2 Forescate JA1 5 12 4 0 1 23 12
3 Pijnacker JA1 5 9 3 0 2 25 16
4 Noordwijk JA1 5 9 3 0 2 18 17
5 Hoeksche Waard JA1 5 9 3 0 2 14 17
6 Rapid JA1 5 6 2 0 3 12 14
7 Ring Pass Delft JA2 5 3 1 0 4 12 25
8 Westland JA1 5 0 0 0 5 12 26
  1e klasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby JA2 5 15 5 0 0 20 3
2 Spijkenisse JA2 5 9 3 0 2 19 18
3 Berkel-Rodenrijs JA3 5 7 2 1 2 19 15
4 Rapid JA2 5 7 2 1 2 11 13
5 Cartouche JA5 5 6 2 0 3 16 13
6 Rotterdam JA4 5 6 2 0 3 7 17
7 Gouda JA2 5 4 1 1 3 12 16
8 Klein Zwitserland JA4 5 4 1 1 3 9 18
  4e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord JB1 5 12 4 0 1 22 7
2 Pollux JB1 5 12 4 0 1 9 3
3 Krimpen JB1 5 10 3 1 1 12 8
4 HGC JB2 5 9 3 0 2 23 12
5 Berkel-Rodenrijs JB2 5 7 2 1 2 16 11
6 Rotterdam JB3 5 6 2 0 3 8 12
7 Cartouche JB5 5 3 1 0 4 10 32
8 Rapid JB1 5 0 0 0 5 7 22
  1e klasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen JB2 5 15 5 0 0 31 7
2 Leiden JB5 5 12 4 0 1 17 10
3 Rapid JB2 5 8 2 2 1 10 10
4 Evergreen JB2 5 6 2 0 3 10 12
5 Souburgh JB1 5 6 2 0 3 10 21
6 Derby JB2 5 4 1 1 3 10 13
7 Victoria JB5 5 4 1 1 3 10 17
8 Westland JB3 5 3 1 0 4 5 13
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JC1 5 15 5 0 0 31 7
2 Cartouche JC2 5 13 4 1 0 18 8
3 Rapid JC1 5 12 4 0 1 18 11
4 Ring Pass Delft JC2 5 7 2 1 2 12 20
5 Derby JC1 5 6 2 0 3 9 13
6 hdm JC3 5 3 1 0 4 10 13
7 Rotterdam JC2 5 1 0 1 4 9 21
8 Klein Zwitserland JC2 5 1 0 1 4 4 18
  1e klasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JC3 5 15 5 0 0 27 4
2 Rapid JC2 5 12 4 0 1 23 9
3 Leonidas JC3 5 9 3 0 2 12 15
4 Hoeksche Waard JC1 5 6 2 0 3 15 21
5 Ommoord JC3 5 6 2 0 3 14 34
6 Feijenoord JC1 5 4 1 1 3 15 14
7 Capelle JC1 5 4 1 1 3 9 14
8 Barendrecht JC2 5 3 1 0 4 9 13
  2e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby JC2 5 13 4 1 0 18 7
2 Tempo '34 JC1 5 12 4 0 1 22 12
3 Rapid JC3 5 10 3 1 1 22 9
4 Souburgh JC1 5 6 2 0 3 17 11
5 Pollux JC1 5 6 2 0 3 8 13
6 Forcial JC1 5 6 2 0 3 5 14
7 Rotterdam JC6 5 3 1 0 4 7 16
8 Dordrecht JC3 5 3 1 0 4 5 22
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam JD1 5 15 5 0 0 34 5
2 Rapid JD1 5 10 3 1 1 30 12
3 HCRB JD1 5 10 3 1 1 18 10
4 Rotterdam JD2 5 4 1 1 3 8 24
5 Leiden JD3 5 4 1 1 3 2 22
6 Barendrecht JD1 5 0 0 0 5 5 24
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord JD2 5 15 5 0 0 30 4
2 HUDITO JD2 5 12 4 0 1 11 8
3 Kieviten JD1 5 7 2 1 2 12 8
4 Capelle JD1 5 6 2 0 3 14 15
5 Dordrecht JD3 5 3 1 0 4 6 24
6 Rapid JD2 5 1 0 1 4 2 16
  2e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC JD5 5 15 5 0 0 29 5
2 Barendrecht JD3 5 9 3 0 2 18 11
3 Cartouche JD7 5 7 2 1 2 10 13
4 Pijnacker JD3 5 6 3 0 2 10 11
5 Berkel-Rodenrijs JD5 5 4 1 1 3 10 18
6 Rapid JD3 5 0 0 0 5 5 24
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MA1 5 11 3 2 0 11 6
2 Rapid MA1 5 11 3 2 0 9 5
3 Pollux MA1 5 9 3 0 2 7 8
4 Schiedam MA1 5 7 2 1 2 8 7
5 Barendrecht MA1 5 7 2 1 2 7 9
6 Rijswijk MA1 5 6 1 3 1 12 12
7 Derby MA1 5 4 1 1 3 7 9
8 Noordwijk MA1 5 0 0 0 5 4 9
  Sub-topklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MA2 4 12 4 0 0 12 5
2 Rapid MA2 4 7 2 1 1 9 5
3 Zoetermeer MA2 4 7 2 1 1 9 6
4 Hoeksche Waard MA1 4 7 2 1 1 4 1
5 Waddinxveen MA1 5 4 1 1 3 6 13
6 Ypenburg MA2 4 2 0 2 2 8 13
7 Wateringse veld MA1 5 2 0 2 3 3 8
  1e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MA2 5 15 5 0 0 25 1
2 Leonidas MA6 5 13 4 1 0 36 3
3 Victoria MA5 5 9 3 0 2 15 13
4 Rotterdam MA5 5 9 3 0 2 8 7
5 Rapid MA3 5 6 2 0 3 6 13
6 Dordrecht MA3 5 4 1 1 3 6 10
7 Zoetermeer MA5 5 3 1 0 4 9 25
8 Tempo '34 MA2 5 0 0 0 5 3 36
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 MB1 5 15 5 0 0 25 5
2 Rapid MB1 5 15 5 0 0 20 4
3 Dordrecht MB2 5 12 4 0 1 13 9
4 HCRB MB1 5 7 2 1 2 13 12
5 Pijnacker MB2 5 4 1 1 3 12 9
6 HDS MB2 5 3 1 0 4 3 17
7 Schiedam MB2 5 2 0 2 3 4 15
8 Ypenburg MB3 5 0 0 0 5 6 25
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MB6 4 12 4 0 0 16 4
2 Schoonhoven MB2 5 10 3 1 1 21 9
3 Rapid MB2 4 10 3 1 0 9 4
4 Victoria MB4 4 6 2 0 2 12 8
5 Alphen MB7 4 3 1 0 3 5 13
6 Gouda MB3 4 3 1 0 3 8 17
7 Derby MB3 5 0 0 0 5 5 21
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MB2 5 12 4 0 1 22 5
2 Ommoord MB2 5 12 4 0 1 14 8
3 Barendrecht MB3 5 10 3 1 1 10 5
4 Tempo '34 MB2 4 7 2 1 1 6 4
5 Hoeksche Waard MB3 4 6 2 0 2 8 6
6 Voorne MB2 5 3 1 0 4 5 8
7 Krimpen MB1 5 3 1 0 4 5 17
8 Rapid MB3 5 3 1 0 4 7 24
  2e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB7 5 13 4 1 0 15 1
2 Cartouche MB7 5 12 4 0 1 18 10
3 Leiden MB9 4 9 3 0 1 14 4
4 Voorne MB5 4 6 2 0 2 10 9
5 Klein Zwitserland MB9 4 3 1 0 3 7 17
6 Ypenburg MB6 4 1 0 1 3 4 9
7 Rapid MB4 4 0 0 0 4 5 23
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux MC1 5 9 2 3 0 4 1
2 Forescate MC1 5 8 2 2 1 12 7
3 Rapid MC1 5 8 2 2 1 10 6
4 Klein Zwitserland MC2 5 7 2 1 2 10 10
5 Rotterdam MC2 5 7 2 1 2 10 11
6 Rijswijk MC1 5 5 1 2 2 8 13
7 Ommoord MC1 5 4 0 4 1 8 10
8 Roomburg MC1 5 3 0 3 2 11 15
  1e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC3 5 13 4 1 0 11 3
2 Voorne MC1 5 10 3 1 1 11 5
3 Derby MC2 5 10 3 1 1 7 4
4 Rapid MC2 5 8 2 2 1 7 3
5 Dordrecht MC2 5 8 2 2 1 9 6
6 Tempo '34 MC2 5 5 1 2 2 9 8
7 Schiedam MC2 5 1 0 1 4 2 13
8 Westland MC3 5 0 0 0 5 1 15
  2e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Krimpen MC1 5 15 5 0 0 24 5
2 Barendrecht MC4 5 10 3 1 1 25 5
3 Hoeksche Waard MC2 5 10 3 1 1 19 8
4 Capelle MC2 5 9 3 0 2 9 10
5 Voorne MC2 5 6 2 0 3 8 13
6 Forcial MC1 5 6 2 0 3 6 12
7 Rapid MC3 5 1 0 1 4 2 18
8 Leonidas MC4 5 1 0 1 4 5 27
  2e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MC4 5 15 5 0 0 27 7
2 Gouda MC4 5 12 4 0 1 17 5
3 IJssel MC4 5 8 2 2 1 15 9
4 Dordrecht MC6 5 7 2 1 2 16 12
5 Derby MC4 5 7 2 1 2 10 8
6 Goeree Overflakkee MC1 5 6 2 0 3 17 16
7 HCRB MC4 5 3 1 0 4 10 24
8 Victoria MC7 5 0 0 0 5 5 36
  4e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC4 5 15 5 0 0 15 5
2 Rotterdam MC9 5 10 3 1 1 10 5
3 Tempo '34 MC3 5 9 3 0 2 14 10
4 Victoria MC5 5 8 2 2 1 10 9
5 Gouda MC3 5 6 2 0 3 9 7
6 Rapid MC5 5 4 1 1 3 8 11
7 Spijkenisse MC3 5 4 1 1 3 8 18
8 Schiedam MC4 5 1 0 1 4 4 13
  3e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC7 5 13 4 1 0 16 4
2 Derby MC5 5 9 3 0 2 17 9
3 Barendrecht MC8 5 8 2 2 1 13 8
4 Rapid MC6 5 8 2 2 1 15 11
5 Souburgh MC4 5 8 2 2 1 8 11
6 Hoeksche Waard MC5 5 6 2 0 3 10 15
7 Dordrecht MC7 5 2 0 2 3 2 14
8 Tempo '34 MC5 5 1 0 1 4 4 13
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 MD1 5 13 4 1 0 16 2
2 Rapid MD1 5 13 4 1 0 10 1
3 Spijkenisse MD3 5 6 2 0 3 7 10
4 Dordrecht MD2 5 5 1 2 2 5 6
5 Derby MD2 5 4 1 1 3 11 6
6 Pollux MD2 5 1 0 1 4 0 24
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forcial MD1 5 13 4 1 0 25 4
2 Berkel-Rodenrijs MD5 5 12 4 0 1 20 7
3 Rapid MD2 5 9 3 0 2 8 11
4 Capelle MD3 5 6 2 0 3 12 10
5 Ypenburg MD5 5 3 1 0 4 6 30
6 Souburgh MD3 5 1 0 1 4 5 14
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gouda MD2 5 15 5 0 0 47 2
2 Forescate MD5 5 12 4 0 1 24 9
3 Waddinxveen MD2 5 9 3 0 2 17 11
4 Rotterdam MD12 5 4 1 1 3 11 18
5 Westland MD5 5 4 1 1 3 12 22
6 Rapid MD3 5 0 0 0 5 0 49
  4e klasse