Rapid Heren 1.jpg
Organisatie

Organisatieschema

Bestuur


Jeroen Coers

Voorzitter

 

Krino Kil

Secretaris

 

Edwin Aerts

Commerciële Zaken

 

Stef de Bont

Hockeyhuis

 

Erik van Sliedregt

Penningmeester

 

Madelein de Groot

Algemeen bestuurslid

 

Jeroen Romijn

Coördinator ICT & Proces

 

Vereniging


Laurens Timpico

Clubhuismanager + Materialenuitgifte

 

Monique Uuldriks-van Rossum

2e Penning & Back-Office Sponsorcie

 

Materialencommissie

Jasper Links

Coördinator Materialen

 

Pepijn Links

Materialenuitgifte (In opleiding)

 

Hockeyhuis


Organisatie Kader

Algemeen

Marjan de Ridder

Coördinator Rapid Rollers

 

Jasper Links

Coördinator Keepersschool

 

Jongste Jeugd

Leon van de Schoot

Coördinator Jongste Jeugd

 

Leon van de Schoot

Lijncoördinator Jongste Jeugd E8

 

Mischa de Rover

Lijncoördinator Jongste Jeugd E6

 

Martijn van Dorst

Lijncoördinator Jongste Jeugd F

 

Bart Evers

Lijncoördinator Benjamins

 

Junioren Jongens

Joost Duvekot

Coördinator Jongens (+ Lijn C + D)

 

Jasper Links

Lijncoördinator Jongens A & B

 

Junioren Meisjes

Saskia Goes

Coördinator Meisjes

 

Charlotte Sterk

Lijncoördinator Meisjes A

 

Robert Doeser

Lijncoördinator Meisjes B

 

Patrick Twickler

Lijncoördinator Meisjes C

 

Mischa de Rover

Lijncoördinator Meisjes D

 

Senioren

Patrick Hoenderkamp

Coördinator Senioren & Veteranen

 

Sander Schuurbiers

Coördinator Trimleden

 

Zaalhockey

Stef de Bont

Coördinator Zaalhockey

 

Technisch Kader

Trainers & Coaches

Marjan de Ridder

Technisch Hockey Manager

 

Jette Biemans

Coördinator Trainingen

 

Annabel de Ridder

Begeleider Trainers

 

Rob Struik

Trainer Hockeyschool

 

Wedstrijdsecretariaat


Yvonne van der Linde - Coers

Wedstrijdsecretaris Senioren & Junioren

 

Krino Kil

Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd

 

Arbitragecommissie


Adwin van Os

Voorzitter Arbitragecommissie

 

Koen Carbaat

Planning Scheidsrechters Junioren

 

Ruud von Reth

Planning Scheidsrechters Senioren

 

Ron Kroegman

Opleiding CS+

 

Cees de Boon

Coördinator Arbc Examens Junioren

 

Sponsorcommissie


Edwin Aerts

Voorzitter Sponsorcommissie

 

Frank den Hollander

Commissielid

 

Filip Knoef

Commissielid

 

Pieter Mens

Commissielid

 

Club van 100


Ruud von Reth

Voorzitter Club van 100

 

Boukje Kruize

Secretaris Club van 100

 

Rob Bielschowsky

Penningmeester Club van 100