Rapid Heren 1.jpg
Trainingsschema
Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Morris Kusters
Jette Biemans
1/2/3/Mini Veld 1 CD Floris Hockey Academie
16:30 - 18:00 JD2 Sil Nieuwenhuijs
Cece de Boon
Jette Biemans
1/2/3/Mini Veld 2 CD Floris Hockey Academie
16:30 - 18:00 MD1 Sanne Steenbergen
Jette Biemans
1/2/3/Mini Veld 1 AB Floris Hockey Academie
16:30 - 18:00 MD2 Indy Biemans
Lara Rietveld
Cece de Boon
1/2/3/Mini Veld 2 AB Floris Hockey Academie
16:30 - 18:00 MD3 Nine van Veldhuisen
Cece de Boon
1/2/3/Mini Veld 2 ABCD Floris Hockey Academie
18:00 - 19:30 JC1 Cece de Boon 1 - CD
18:00 - 19:00 MB4 Jette Biemans 2 - CD
18:00 - 19:00 MB5 Jette Biemans 2 - CD
18:00 - 20:00 Rabobank Hockeyschool Rapid Rob Struik Mini - AB
19:15 - 20:45 JB2 Jette Biemans 2 - CD
19:30 - 21:00 JA1 Koen Carbaat
Martin de Ridder
1
19:30 - 21:00 JA2 Michael Climo
Martin de Ridder
1
20:00 - 21:00 Trimleden Sander Schuurbiers 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC2 Jette Biemans 1 - AB
17:30 - 19:00 JC3 Indy Biemans
Jette Biemans
1 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Merel van Rooij 2 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Annabel Groeneboer 2 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Hidde Sterkenburg 2 - AB
19:00 - 20:30 JB3 Daan Mosselman 2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Jette Biemans
Merel van Rooij
1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Quinty Mostert 1 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Anniek van Beers
Inga Groenen
Mini
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 J6E2 Seppe Cremer
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 J8E1 Luc den Hollander
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 JF1 Ate Drijver
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 JF2 Thijs Wiesenekker
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 M6E5 Floris de Ridder 1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 M6E6 Julie Heintz
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 M8E1 Mayra Bok
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 M8E2 Sammy Zijlmans
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 M8E3 Yara Hoornstra
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 M8E4 Floris de Ridder 1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 MF1 Marieke de Ridder
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 MF2 Suzel de Boon
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
16:30 - 18:00 MF3 Thom von Reth
Floris de Ridder
1/2/3/Mini
18:00 - 19:30 MA1 Jette Biemans 1 - AB
18:00 - 19:30 MA2 Cece de Boon 1 - CD
18:00 - 19:30 MB3 Job Canoy Mini
18:00 - 19:30 MB4 Romy Harreman 2 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Fedde Grunstra
Floris de Ridder
1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 Feiko Westendorp 1 - CD
19:30 - 21:00 MA3 Romy Harreman 2 - CD
21:00 - 22:00 Heren 2 1 - CD
21:00 - 22:00 Heren 3 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 Jette Biemans 2 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Isis Canoy
Shen Vercauteren
1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Daan van Egmond 2 - CD
17:00 - 18:30 MD2 Indy Biemans 1 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Hidde Sterkenburg 1 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Cece de Boon 2 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Jette Biemans
Merel van Rooij
1 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Myrthe Carbaat 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Luuk von Reth 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen A 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen B 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A 2
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E2 Menno Gerris 1/2/3/Mini
16:30 - 17:30 J8E1 Michael-Jan Mens 1/2/3/Mini
16:30 - 17:30 M6E5 Sofie Bieling 1/2/3/Mini
16:30 - 17:30 M6E6 Noa den Besten 1/2/3/Mini
16:30 - 17:30 M8E1 Charlotte Govers 1/2/3/Mini
16:30 - 17:30 M8E2 Catelijne Klep 1/2/3/Mini
16:30 - 17:30 M8E3 Esmée Keinemans 1/2/3/Mini
16:30 - 17:30 M8E4 Thom von Reth 1/2/3/Mini
16:30 - 17:30 MC3 Anna den Hollander 3 - AB
16:30 - 17:30 MD3 Rosali Bartels 3 - CD
17:30 - 18:30 JB3 Fedde Fillekes 1 - CD
17:30 - 18:30 JC2 Jules de Boon 3 - CD
17:30 - 18:30 JC3 Pleun ter Schure 3 - AB
17:30 - 18:30 MB3 Marthe van Steenis 1 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Luuk von Reth 2 - CD
17:30 - 18:30 MC2 Inga Groenen
Anniek van Beers
2 - AB
18:30 - 20:00 JA1 Koen Carbaat 1 - CD
18:30 - 20:00 MA1 Noa Blokland 1 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Nina Rolink 2 - AB
19:00 - 20:00 JA2 Michael Climo 2 - CD
19:00 - 20:00 MA2 Roos Uppenkamp
Merel Uppenkamp
3 - CD
19:00 - 20:00 MA3 Fleur Sterkenburg 3 - AB
19:00 - 20:00 MB5 Romy Harreman Mini
20:00 - 21:30 Dames 1 Fedde Grunstra
Lennard Jansen
2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Timo Hendriks 1 - AB
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 Bram Engelhart 2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Funkey Annabelle van der Jagt
Fébe Romijn
Imme Ebben
Pauline Klep
Tom Heintz
Brecht Duvekot
Guus Bondam
Rosalie den Hollander
Sonja Molenaar
Myrthe Sloeserwij
Mini
10:00 - 11:00 Benjamins Annabelle van der Jagt
Fébe Romijn
Imme Ebben
Pauline Klep
Tom Heintz
Brecht Duvekot
Guus Bondam
Rosalie den Hollander
Sonja Molenaar
Myrthe Sloeserwij
Mini