Agenda
22-11 Rapid Sinterklaasfeest (Benjam
14-12 Kerstdiner C jeugd
15-12 Kerstdiner AB jeugd
22-12 Lustrumijshockey
23-12 Santa Run
07-01 Nieuwjaarsreceptie
18-02 Autorally en receptie (Lustrum
  hele agenda

___________________




___________________

___________________ 
Download onze RapidApp!


___________________

Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Koen Carbaat 2 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Hidde Sterkenburg 2 - AB
17:30 - 18:30 JD2 Noa van Herwijnen 3 - AB
17:30 - 19:00 MB3 Romy van den Berg 3 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Jesse Janssen 1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Lieke Fillekes 1 - AB
18:00 - 20:00 Rapid Hockeyschool Judith Ebben Mini
18:30 - 20:00 MB2 Sanne van Steenis 3 - AB
19:00 - 21:00 JA1 Floris de Ridder 1
19:00 - 21:00 MA1 Floris de Ridder
Martin de Ridder
2
19:00 - 20:30 MB4 Romy van den Berg 3 - CD
21:00 - 22:00 Trimleden Frans van Schellen 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JC2 Cece de Boon 1 - AB
18:00 - 19:30 JC3 Lucas Killian 2 - AB
18:00 - 19:30 JD3 Tijn Janssen 2 - CD
18:00 - 19:30 MC6 Kathleen van Namen 1 - CD
19:30 - 21:00 JB1 Tim Harreman 1 - AB
19:30 - 21:00 JB2 Luuk von Reth 1 - CD
19:30 - 21:00 MB1 Fedde Grunstra 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD2 Britt Rietveld 1 - AB
17:30 - 18:30 MD3 Julia van Harten 1 - CD
18:00 - 19:30 MA3 Annemieke Tiebout 3 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Myrthe Sloeserwij 2 - AB
18:00 - 19:30 MC3 Iza Blokland
Noa Blokland
3 - CD
18:00 - 19:00 Pi-Academie D-Junioren Jessy Kil
Nora Cramer
Pepijn Links
Rose Westdijk
Sammie Harder
Yara Muilenburg
Jasper Links
Pia de Wolf
2 - CD
18:30 - 19:30 MC4 Quinty Mostert 1 - CD
19:00 - 20:30 MC5 Charlotte Ellemiek Swanink 2 - AB
19:00 - 20:00 Pi-Academie B/C-Junioren Daniel Dekker
Jasper Links
Myrthe Carbaat
Pia de Wolf
Rutger Klep
Morris van Overbeek de Meyer
Rosemarije Visser
2 - CD
19:30 - 21:00 JA2 Myrthe Sloeserwij 1 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Annemieke Tiebout 1 - AB
20:00 - 21:00 Pi-Academie A-Jun./Dames/Heren Jasper Links
Pia de Wolf
2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JD3 Tijn Janssen 1 - AB
17:30 - 19:00 JC1 Koen Carbaat 2 - AB
17:30 - 19:00 JC2 Cece de Boon 3 - AB
17:30 - 19:00 JC3 Lucas Killian 3 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Hidde Sterkenburg 2 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Jesse Janssen 1 - CD
17:45 - 19:15 MD1 Hanna Gelderblom 2 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Timo Hendriks 2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Daan Jacobs 2 - CD
19:30 - 21:00 MA1 Fedde Grunstra 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 MC6 Fedde Fillekes 3 - CD
16:45 - 17:45 MD2 Evi van Veldhuisen 3 - AB
17:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep Mini
17:30 - 18:30 MB4 Romy van den Berg 1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Noa Blokland 2 - CD
17:30 - 18:30 MC5 Margje Schroten 1 - CD
17:45 - 19:15 JD2 Jette Biemans 2 - AB
17:45 - 19:15 MD3 Vera van Lievenoogen 3 - CD
18:00 - 19:30 MC4 Maud Hoenderkamp 3 - AB
18:30 - 19:30 MA3 Merel van Rooij 1 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Myrthe Sloeserwij 1 - CD
18:45 - 20:00 MB2 Sanne van Steenis 2 - CD
19:30 - 21:00 JB1 Tim Harreman 2 - AB
19:30 - 21:00 MA2 Merel van Rooij 1 - AB
19:45 - 20:45 JA2 Daan Jacobs 3 - AB
20:00 - 21:00 JB2 Nina Rolink 2 - CD
20:00 - 21:00 MB3 Myrthe Sloeserwij 1 - CD