rapid-home-1.jpg
Trainingsschema
Terug
Dit schema loopt van 26-10-2020 t/m 4-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Morris Kusters 1 - AB
16:30 - 18:00 JD2 Shen Vercauteren
Isis Canoy
1 - CD
16:30 - 18:00 MD2 Mayra Bok 2 - CD
16:30 - 18:00 MD3 Isis Canoy
Shen Vercauteren
2 - AB
16:30 - 18:00 MD4 Brecht Duvekot 3 - CD
16:30 - 18:00 MD5 Maud van Sliedregt 3 - AB
18:00 - 19:30 JC1 Anna den Hollander 2 - AB
18:00 - 19:30 JC2 Shen Vercauteren 2 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Sanne Steenbergen 1 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Isis Canoy 3 - AB
18:00 - 19:30 MC3 Morris Kusters 3 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Rosalie den Hollander 1 - CD
18:00 - 20:00 Rabobank Hockeyschool Inge Burg
Pepijn van Ede
Rob Struik
Mini
19:30 - 21:00 JB1 Hidde Sterkenburg 2 - AB
19:30 - 21:00 MB1 Fleur Sterkenburg 2 - CD
19:30 - 20:45 MB2 Roos Uppenkamp 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JB2 Myrthe Carbaat 2 - AB
17:00 - 18:30 JB3 Sam Climo 2 - CD
17:00 - 18:30 MB3 Jasmijn van der Werf 1 - CD
17:00 - 18:30 MB4 Julius Romijn 1 - AB
18:30 - 20:00 JA2 Myrthe Carbaat 1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Daan Mosselman 1 - CD
18:30 - 20:00 MA3 Jules de Boon 2 - AB
18:30 - 20:00 MA4 Cecé de Boon 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Timo Hendriks 1 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Jette Biemans 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 J6E1 Sebastiaan Knoef 2
16:30 - 17:45 J6E2 Nout Mosselman 2
16:30 - 17:45 J8E1 Seppe Cremer 1 - ABC
16:30 - 17:45 JF1 Bram Uuldriks 1 - D
16:30 - 17:45 M6E1 Thijs Wiesenekker 2
16:30 - 17:45 M6E2 Guus Bondam 2
16:30 - 17:45 M6E3 Pauline Klep 2
16:30 - 17:45 M6E4 Taeke Knoef 2
16:30 - 17:45 M8E1 Noa den Besten 1 - ABC
16:30 - 17:45 M8E2 Suzel de Boon 1 - ABC
16:30 - 17:45 MF1 Fenne van Sliedregt Mini
16:30 - 17:45 MF2 Marijn Tobé Mini
16:30 - 17:45 Mix F3 Taeke Coers Mini
17:45 - 19:00 MC2 Rosali Bartels 2 - AB
18:00 - 19:30 JC1 Annabel Groeneboer 1 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Fleur Sterkenburg 1 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Indy Biemans 2 - CD
19:00 - 20:00 PiAcademie Groep 1 Pia de Wolf
Juup de Wolf
Casper Duran
Jessy Kil
Pepijn Links
2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Floris de Ridder 1 - AB
19:30 - 21:00 MA1 Fedde Grunstra 1 - CD
20:00 - 21:00 PiAcademie Groep 2 Pia de Wolf
Juup de Wolf
Pepijn Links
Casper Duran
2 - AB
21:00 - 22:00 PiAcademie Groep 3 Pia de Wolf
Juup de Wolf
Jasper Links
2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 Morris Kusters 2 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Isis Canoy
Shen Vercauteren
2 - CD
17:00 - 18:30 MD2 Sil Nieuwenhuijs 1 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Jonathan Hajer 3 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Luc den Hollander 1 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Hidde Sterkenburg 2 - AB
18:30 - 20:00 JB2 Myrthe Carbaat 1 - AB
18:30 - 20:00 JB3 Tycho Brouwer 3 - AB
18:30 - 20:00 MB4 Anna den Hollander 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E1 Menno Gerris 1 - B
16:30 - 17:30 J6E2 Michael-Jan Mens 1 - B
16:30 - 17:30 J8E1 Thom von Reth 1 - A
16:30 - 17:30 M6E1 Fébe Romijn 2 - A
16:30 - 17:30 M6E2 Tinne van Hoof 2 - A
16:30 - 17:30 M6E3 Hidde Stok 2 - B
16:30 - 17:30 M6E4 Anouk Stuij 2 - B
16:30 - 17:30 M8E1 Julie Heintz 1 - C
16:30 - 17:30 M8E2 Anouk Kerkhoff
Nouk van den Dool
1 - D
17:00 - 18:30 MC1 Sanne Steenbergen 2 - CD
17:30 - 18:30 JC2 Pleun ter Schure 1 - CD
17:30 - 19:00 MB2 Quinty Mostert 2 - AB
17:30 - 19:00 MB3 Kathleen van Namen 3 - AB
17:30 - 18:30 MC3 Daan van Egmond 3 - CD
17:30 - 18:30 MD5 Sen Kromhout 1 - AB
17:45 - 18:45 Keepersschool Anne-Rosa Verheijen
Casper Duran
Jessy Kil
Pepijn Links
Tom Heintz
Mini
18:30 - 20:00 JA1 Hidde Sterkenburg 1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Jette Biemans 1 - CD
19:00 - 20:30 JA2 Myrthe Carbaat 2 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Fedde Fillekes 2 - AB
19:00 - 20:30 MA3 Merel van Rooij 3 - AB
19:00 - 20:30 MA4 Noa Blokland 3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Fedde Grunstra 1 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins/Funkey Fébe Romijn
Jet Duvekot
Julian den Hollander
Noa den Besten
Jade Woestenburg
Liz Appeldoorn
Sonja Molenaar
Tom Heintz
Jeroen Romijn
Jack Mens
Robyn Kil
Mini