rapid-home-1.jpg
Dames 1
Terug

Dames 1

Spelers Dames 1

Jette Biemans
Michelle van Geest
Julia van Harten
Linde Herrewijnen
Lisa Hoornstra
Mandy van Kooten
Juliëtte van der Maale
Quinty Mostert
Kathleen van Namen
Marthe van Steenis
Fleur Sterkenburg

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Fedde Grunstra
Trainer Lennard Jansen
Trainer Floris de Ridder
Trainer Hidde Sterkenburg

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D1 6 16 5 1 0
2 Kieviten D1 6 12 4 0 2
3 Forescate D1 6 11 3 2 1
4 Berkel-Rodenrijs D1 6 9 3 0 3
5 Pollux D1 6 9 2 3 1
6 Groen-Geel D1 6 8 2 2 2
7 IJssel D1 6 8 2 2 2
8 Dopie D1 6 7 2 1 3
9 Rapid D1 6 7 2 1 3
10 Dordrecht D1 6 6 2 0 4
11 Pelikaan D1 6 6 1 3 2
12 Ypenburg D1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mei !Oefenwedstrijd MA1 n.n.b thuis - Rabobank Veld (Veld 2)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Roomburg D1 Dopie D1 2-1
Dordrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Forescate D1 Groen-Geel D1 4-3
IJssel D1 Pelikaan D1 3-3
Kieviten D1 Rapid D1 4-2
Pollux D1 Ypenburg D1 4-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 1-0
Rapid D1 IJssel D1 4-2
Dopie D1 Kieviten D1 0-2
Groen-Geel D1 Roomburg D1 0-1
Ypenburg D1 Dordrecht D1 3-4
Pelikaan D1 Pollux D1 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Dordrecht D1 Pollux D1 1-2
IJssel D1 Dopie D1 5-3
Forescate D1 Ypenburg D1 3-1
Kieviten D1 Groen-Geel D1 0-2
Roomburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 6-3
Rapid D1 Pelikaan D1 3-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Berkel-Rodenrijs D1 Kieviten D1 2-0
Pelikaan D1 Dordrecht D1 3-0
Pollux D1 Forescate D1 1-1
Ypenburg D1 Roomburg D1 1-3
Groen-Geel D1 IJssel D1 2-1
Dopie D1 Rapid D1 3-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Kieviten D1 Ypenburg D1 4-1
Rapid D1 Groen-Geel D1 1-1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Roomburg D1 Pollux D1 3-3
Dopie D1 Pelikaan D1 5-1
Forescate D1 Dordrecht D1 6-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Pollux D1 Kieviten D1 1-3
Ypenburg D1 IJssel D1 1-1
Pelikaan D1 Forescate D1 0-0
Dordrecht D1 Roomburg D1 0-6
Groen-Geel D1 Dopie D1 2-2
Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 2-0