rapid-home-1.jpg
Trainingsschema
Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JO12-1 Willem Hajer 1 - AB
16:30 - 18:00 JO12-2 Joep de Lange 3 - AB
16:30 - 18:00 MO12-1 Pauline Klep 1 - CD
16:30 - 18:00 MO12-2 Fenne van Sliedregt 2 - AB
16:30 - 18:00 MO12-3 Sophie Bot 2 - CD
16:30 - 18:00 MO12-4 Taeke Knoef 3 - CD
18:00 - 19:00 Hockeyschool Inge Burg
Rob Struik
Izzy Bot
Liss de Wild
Mini
18:15 - 19:45 JO14-1 Shen Vercauteren 1 - CD
18:15 - 19:45 JO14-2 Hidde Stok 2 - AB
18:15 - 19:45 MO14-1 Jonathan Hajer 1 - AB
18:15 - 19:45 MO14-2 Romy Muilwijk 2 - CD
18:15 - 19:45 MO14-3 Thijmen de Graaf 3
18:15 - 19:45 MO14-4 Joost de Koning 3
18:15 - 19:45 MO14-5 3
19:00 - 20:00 Hockeyschool Inge Burg
Rob Struik
Mini
19:45 - 21:15 JO16-2 Shen Vercauteren 2 - AB
19:45 - 21:15 MO16-2 Nikki van Prooijen 2 - CD
19:45 - 21:15 MO16-3 Thijmen de Graaf 3 - AB
19:45 - 21:15 MO18-2 Daan Jacobs 3 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO16-1 Jelmer Selders 1 - CD
17:30 - 19:00 MO16-1 Sanne Steenbergen 2 - AB
18:00 - 19:30 MO18-1 Daan Mosselman 2 - CD
18:30 - 20:00 JO18-1 Hidde Sterkenburg 1 - AB
19:00 - 19:30 Fysio PP : MO16-1/JO16-1 Trainingsgroep Mini
19:30 - 20:00 Fysio PP : D1/MO18-1 Trainingsgroep Mini
20:00 - 20:30 Fysio PP : H1/JO18-1 Trainingsgroep Mini
20:00 - 21:30 Dames 1 Alain van Westen 2
20:30 - 22:00 Heren 1 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JO10-1 Bram Uuldriks 1
16:30 - 17:45 JO8-1 Joep Steenbergen
Sophie de Jong
Mini
16:30 - 17:45 JO9-1 Wieger Coers
Gino de Neef
2
16:30 - 17:45 MO10-1 Taeke Coers 1
16:30 - 17:45 MO10-2 Charlotte Korff de Gidts 1
16:30 - 17:45 MO8-1 Femke Geiger
Puck de Ruiter
Mini
16:30 - 17:45 MO9-1 Destiny Iseger 2
16:30 - 17:45 MO9-2 Marijn Tobé 2
16:30 - 17:45 MO9-3 Liz Appeldoorn 2
18:00 - 19:00 Keepersschool Jongste Jeugd Trainingsgroep Mini
18:00 - 19:30 MO14-3 Thijmen de Graaf 2 - CD
18:00 - 19:30 MO14-4 Babette Oostveen 1 - CD
18:00 - 19:30 MO14-5 Noa den Besten 1 - AB
18:30 - 19:30 Keepersschool (1e uur) Trainingsgroep 2 - AB
19:30 - 20:30 Keepersschool (2e uur) Trainingsgroep 2 - AB
19:30 - 21:00 JO18-2 1 - AB
19:30 - 21:00 MO18-3 Luc den Hollander 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Thomas van der Blom 1 - CD
20:30 - 21:30 Keepersschool (3e uur) Trainingsgroep 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JO12-1 Thom von Reth 2 - AB
16:30 - 18:00 JO12-2 Hendrik Donders 2 - CD
16:30 - 18:00 MO12-1 Maud van Sliedregt 1 - AB
16:30 - 18:00 MO12-2 Robyn Kil 3 - AB
16:30 - 18:00 MO12-3 Floortje Geiger 3 - CD
16:30 - 18:00 MO12-4 Jetske Slaats 1 - CD
18:00 - 19:30 JO14-1 Shen Vercauteren 1 - AB
18:00 - 19:30 JO14-2 Menno Gerris 1 - CD
18:00 - 19:30 MO14-1 Jonathan Hajer 2 - AB
18:00 - 19:30 MO14-2 Romy Muilwijk 2 - CD
19:30 - 21:00 JO16-1 Anna den Hollander 2 - AB
19:30 - 21:00 JO18-1 Hidde Sterkenburg 1 - AB
19:30 - 21:00 MO16-1 Sanne Steenbergen 2 - CD
19:30 - 21:00 MO18-1 Daan Mosselman 1 - CD
21:00 - 22:00 D30-1 1 - CD
21:00 - 22:00 D45-1 1 - CD
21:00 - 22:00 H30-1 1 - AB
21:00 - 22:00 H30-2 2
21:00 - 22:00 H45-1 2
21:00 - 22:00 Heren 2 1 - AB
21:00 - 22:00 Trainingsleden Dames 1 - CD
21:00 - 22:00 Trainingsleden Heren 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JO10-1 Floortje Geiger 1
17:00 - 18:00 JO9-1 Taeke Coers
Boris Winkel
2
17:00 - 18:00 MO10-1 Sophie Bot 1
17:00 - 18:00 MO10-2 Charlotte Korff de Gidts 1
17:00 - 18:00 MO9-1 Jip van de Schoot 2
17:00 - 18:00 MO9-2 Nout den Hartog 2
17:00 - 18:00 MO9-3 Fenne van Gemert
Quinte Steenland
2
18:00 - 19:30 JO16-2 Lukas Kämper 3 - AB
18:00 - 19:30 JO18-2 Olivier van Hoof 1 - AB
18:00 - 19:30 MO16-2 Indy Biemans 3 - CD
18:00 - 19:30 MO16-3 Max-Emile van Namen 2 - AB
18:00 - 19:30 MO18-2 Daan Mosselman 1 - CD
18:00 - 19:30 MO18-3 Luc den Hollander 2 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Alain van Westen 1 - CD
19:30 - 21:00 DO25-1 2 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Fedde Grunstra 1 - AB
19:30 - 21:00 HO25-1 Waseem Ahmed 2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins/Funkey Sander van Gulik
Aimée Roulleaux
Anne Verwiel
Bente Gremmen
Guus van Tussenbroek
Hasse Nieuwenhuijs
Romy den Besten
Izzy Bot
Liss de Wild
Lotte Hoevers
Niels de Groot
Olivier de Groot
Quinte Steenland
Mini