Agenda
22-11 Rapid Sinterklaasfeest (Benjam
14-12 Kerstdiner C jeugd
15-12 Kerstdiner AB jeugd
22-12 Lustrumijshockey
23-12 Santa Run
07-01 Nieuwjaarsreceptie
18-02 Autorally en receptie (Lustrum
  hele agenda

___________________




___________________

___________________ 
Download onze RapidApp!


___________________

Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 20:00 Rapid Hockeyschool Judith Ebben Mini
21:00 - 22:00 Trimleden Frans van Schellen 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 F-Mix Indy Biemans 3 - B
16:30 - 17:30 J6E2 Max-Emile van Namen 2 - C
16:30 - 17:30 J6E3 Bas Janssen 2 - D
16:30 - 17:30 J6E4 Sanne Steenbergen 3 - A
16:30 - 17:30 J8E1 Boris Groeneveld 2 - B
16:30 - 17:30 JF1 Olivier van Hoof 3 - C
16:30 - 17:30 M6E3 Isa Borst 1 - C
16:30 - 17:30 M6E4 Marthe van Steenis 1 - D
16:30 - 17:30 M6E5 Lara Rietveld 2 - A
16:30 - 17:30 M8E1 Inga Groenen 1 - A
16:30 - 17:30 M8E2 Romy Harreman 1 - B
16:30 - 17:30 MF1 Jasmijn van der Werf 3 - D
16:30 - 17:30 MF2 Josephine Govers Mini - B
16:30 - 17:30 MF3 Touriya El Hassani Mini - CD
16:30 - 17:30 MF4 Pleun ter Schure Mini - A
18:00 - 19:00 Pi-Academie D-Junioren Jessy Kil
Nora Cramer
Pepijn Links
Rose Westdijk
Sammie Harder
Yara Muilenburg
Jasper Links
Pia de Wolf
2 - CD
19:00 - 20:00 Pi-Academie B/C-Junioren Daniel Dekker
Jasper Links
Myrthe Carbaat
Pia de Wolf
Rutger Klep
Morris van Overbeek de Meyer
Rosemarije Visser
2 - CD
20:00 - 21:00 Pi-Academie A-Jun./Dames/Heren Jasper Links
Pia de Wolf
2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E2 Boris Groeneveld 2 - C
16:30 - 17:30 J6E3 Max-Emile van Namen 2 - D
16:30 - 17:30 J6E4 Jelmer Selders Mini
16:30 - 17:30 J8E1 Maarten Selders 2 - B
16:30 - 17:30 M6E3 Floor van Boxmeer 1 - C
16:30 - 17:30 M6E4 Isa Borst 1 - D
16:30 - 17:30 M6E5 Anniek van Steenis 2 - A
16:30 - 17:30 M8E1 Anniek van Beers 1 - A
16:30 - 17:30 M8E2 Daan van Egmond 1 - B
17:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep Mini
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins Wisse Sjouke
Josephine de Bont
Sanne Steenbergen
Bas Janssen
Olivier van Hoof
Rosali Bartels
Mini