Agenda
22-11 Rapid Sinterklaasfeest (Benjam
14-12 Kerstdiner C jeugd
15-12 Kerstdiner AB jeugd
22-12 Lustrumijshockey
23-12 Santa Run
07-01 Nieuwjaarsreceptie
18-02 Autorally en receptie (Lustrum
  hele agenda

___________________




___________________

___________________ 
Download onze RapidApp!


___________________

Standen van alle teams
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker JA1 4 9 3 0 1 21 11
2 Forescate JA1 4 9 3 0 1 20 11
3 Rijswijk JA1 4 9 3 0 1 18 13
4 Noordwijk JA1 4 6 2 0 2 14 14
5 Rapid JA1 4 6 2 0 2 11 11
6 Hoeksche Waard JA1 4 6 2 0 2 9 13
7 Ring Pass Delft JA2 4 3 1 0 3 11 18
8 Westland JA1 4 0 0 0 4 9 22
  1e klasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby JA2 4 12 4 0 0 18 3
2 Berkel-Rodenrijs JA3 4 6 2 0 2 17 13
3 Spijkenisse JA2 4 6 2 0 2 17 17
4 Rapid JA2 4 6 2 0 2 9 11
5 Rotterdam JA4 4 6 2 0 2 7 15
6 Gouda JA2 4 4 1 1 2 11 14
7 Klein Zwitserland JA4 4 4 1 1 2 9 12
8 Cartouche JA5 4 3 1 0 3 10 13
  4e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux JB1 4 12 4 0 0 8 1
2 HGC JB2 4 9 3 0 1 22 10
3 Ommoord JB1 4 9 3 0 1 13 6
4 Krimpen JB1 4 7 2 1 1 10 7
5 Berkel-Rodenrijs JB2 4 4 1 1 2 9 11
6 Rotterdam JB3 4 3 1 0 3 6 11
7 Cartouche JB5 4 3 1 0 3 10 25
8 Rapid JB1 4 0 0 0 4 6 13
  1e klasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen JB2 4 12 4 0 0 23 7
2 Leiden JB5 4 9 3 0 1 14 9
3 Rapid JB2 4 7 2 1 1 8 8
4 Souburgh JB1 4 6 2 0 2 10 13
5 Derby JB2 4 4 1 1 2 10 11
6 Evergreen JB2 4 3 1 0 3 8 12
7 Westland JB3 4 3 1 0 3 4 10
8 Victoria JB5 4 3 1 0 3 8 15
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JC1 4 12 4 0 0 22 5
2 Cartouche JC2 4 10 3 1 0 12 5
3 Rapid JC1 4 9 3 0 1 13 10
4 Ring Pass Delft JC2 4 7 2 1 1 10 11
5 hdm JC3 4 3 1 0 3 9 11
6 Derby JC1 4 3 1 0 3 7 12
7 Rotterdam JC2 4 1 0 1 3 6 15
8 Klein Zwitserland JC2 4 1 0 1 3 3 13
  1e klasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JC3 4 12 4 0 0 22 3
2 Rapid JC2 3 6 2 0 1 10 8
3 Leonidas JC3 4 6 2 0 2 9 13
4 Ommoord JC3 4 6 2 0 2 13 25
5 Feijenoord JC1 4 4 1 1 2 13 11
6 Capelle JC1 3 4 1 1 1 7 7
7 Barendrecht JC2 4 3 1 0 3 8 8
8 Hoeksche Waard JC1 4 3 1 0 3 12 19
  2e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby JC2 4 12 4 0 0 16 5
2 Rapid JC3 4 9 3 0 1 20 7
3 Tempo '34 JC1 4 9 3 0 1 14 11
4 Souburgh JC1 4 6 2 0 2 16 9
5 Pollux JC1 4 6 2 0 2 7 5
6 Dordrecht JC3 4 3 1 0 3 5 18
7 Forcial JC1 4 3 1 0 3 1 14
8 Rotterdam JC6 4 0 0 0 4 5 15
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam JD1 4 12 4 0 0 28 5
2 Rapid JD1 4 7 2 1 1 21 12
3 HCRB JD1 4 7 2 1 1 13 9
4 Leiden JD3 4 4 1 1 2 2 13
5 Rotterdam JD2 4 4 1 1 2 7 19
6 Barendrecht JD1 4 0 0 0 4 5 18
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord JD2 4 12 4 0 0 22 3
2 HUDITO JD2 4 9 3 0 1 8 7
3 Capelle JD1 4 6 2 0 2 13 7
4 Kieviten JD1 4 6 2 0 2 11 7
5 Dordrecht JD3 4 3 1 0 3 5 21
6 Rapid JD2 4 0 0 0 4 1 15
  2e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC JD5 4 12 4 0 0 24 5
2 Barendrecht JD3 4 9 3 0 1 17 7
3 Pijnacker JD3 3 6 2 0 1 8 5
4 Cartouche JD7 3 4 1 1 1 5 10
5 Berkel-Rodenrijs JD5 4 1 0 1 3 5 17
6 Rapid JD3 4 0 0 0 4 4 19
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MA1 4 8 2 2 0 10 6
2 Rapid MA1 4 8 2 2 0 7 4
3 Schiedam MA1 4 7 2 1 1 7 5
4 Pollux MA1 4 6 2 0 2 6 8
5 Rijswijk MA1 4 6 1 3 0 12 10
6 Derby MA1 4 4 1 1 2 7 8
7 Barendrecht MA1 4 4 1 1 2 5 9
8 Noordwijk MA1 4 0 0 0 4 4 8
  Sub-topklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MA2 3 9 3 0 0 9 4
2 Rapid MA2 3 7 2 1 0 9 4
3 Hoeksche Waard MA1 3 4 1 1 1 3 1
4 Zoetermeer MA2 3 4 1 1 1 5 5
5 Waddinxveen MA1 4 4 1 1 2 5 10
6 Wateringse veld MA1 4 2 0 2 2 2 4
7 Ypenburg MA2 4 2 0 2 2 8 13
  1e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MA2 4 12 4 0 0 24 1
2 Leonidas MA6 4 10 3 1 0 31 2
3 Rotterdam MA5 4 9 3 0 1 8 6
4 Victoria MA5 4 6 2 0 2 13 12
5 Rapid MA3 4 6 2 0 2 5 8
6 Dordrecht MA3 4 4 1 1 2 5 8
7 Zoetermeer MA5 4 0 0 0 4 2 24
8 Tempo '34 MA2 4 0 0 0 4 2 29
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 MB1 4 12 4 0 0 20 3
2 Rapid MB1 4 12 4 0 0 17 4
3 Dordrecht MB2 4 9 3 0 1 10 7
4 HCRB MB1 4 7 2 1 1 11 7
5 Pijnacker MB2 4 4 1 1 2 10 6
6 Schiedam MB2 4 2 0 2 2 4 12
7 HDS MB2 4 0 0 0 4 1 16
8 Ypenburg MB3 4 0 0 0 4 5 23
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MB2 4 10 3 1 0 9 4
2 Rotterdam MB6 3 9 3 0 0 14 3
3 Schoonhoven MB2 4 7 2 1 1 15 7
4 Victoria MB4 3 6 2 0 1 11 6
5 Alphen MB7 3 3 1 0 2 4 8
6 Derby MB3 4 0 0 0 4 3 15
7 Gouda MB3 3 0 0 0 3 3 16
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MB2 4 12 4 0 0 22 2
2 Ommoord MB2 4 9 3 0 1 11 7
3 Barendrecht MB3 4 7 2 1 1 7 5
4 Tempo '34 MB2 4 7 2 1 1 6 4
5 Hoeksche Waard MB3 4 6 2 0 2 8 6
6 Voorne MB2 4 3 1 0 3 4 5
7 Rapid MB3 4 3 1 0 3 6 20
8 Krimpen MB1 4 0 0 0 4 1 16
  2e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB7 4 10 3 1 0 12 1
2 Leiden MB9 3 9 3 0 0 14 1
3 Cartouche MB7 4 9 3 0 1 14 9
4 Voorne MB5 3 3 1 0 2 8 9
5 Klein Zwitserland MB9 4 3 1 0 3 7 17
6 Ypenburg MB6 3 1 0 1 2 4 7
7 Rapid MB4 3 0 0 0 3 4 19
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MC1 4 8 2 2 0 9 4
2 Pollux MC1 4 6 1 3 0 2 1
3 Forescate MC1 4 5 1 2 1 10 6
4 Rijswijk MC1 4 5 1 2 1 8 11
5 Klein Zwitserland MC2 4 4 1 1 2 4 6
6 Rotterdam MC2 4 4 1 1 2 5 9
7 Ommoord MC1 4 4 0 4 0 4 4
8 Roomburg MC1 4 3 0 3 1 9 10
  1e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC3 4 10 3 1 0 8 1
2 Derby MC2 4 10 3 1 0 7 2
3 Dordrecht MC2 4 8 2 2 0 7 3
4 Voorne MC1 4 7 2 1 1 9 5
5 Rapid MC2 4 5 1 2 1 5 3
6 Tempo '34 MC2 4 2 0 2 2 5 8
7 Schiedam MC2 4 1 0 1 3 2 11
8 Westland MC3 4 0 0 0 4 1 11
  2e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Krimpen MC1 4 12 4 0 0 18 2
2 Barendrecht MC4 4 9 3 0 1 23 3
3 Hoeksche Waard MC2 4 9 3 0 1 17 6
4 Voorne MC2 4 6 2 0 2 7 10
5 Capelle MC2 4 6 2 0 2 6 9
6 Forcial MC1 4 3 1 0 3 5 12
7 Rapid MC3 4 1 0 1 3 2 17
8 Leonidas MC4 4 1 0 1 3 2 21
  2e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MC4 4 12 4 0 0 23 4
2 Gouda MC4 4 9 3 0 1 13 5
3 IJssel MC4 4 8 2 2 0 12 5
4 Derby MC4 4 7 2 1 1 9 5
5 Dordrecht MC6 4 4 1 1 2 8 12
6 Goeree Overflakkee MC1 4 3 1 0 3 10 13
7 HCRB MC4 4 3 1 0 3 7 17
8 Victoria MC7 4 0 0 0 4 6 27
  4e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC4 4 12 4 0 0 11 4
2 Tempo '34 MC3 4 9 3 0 1 13 7
3 Rotterdam MC9 4 7 2 1 1 7 4
4 Gouda MC3 4 6 2 0 2 8 3
5 Victoria MC5 4 5 1 2 1 6 8
6 Spijkenisse MC3 4 4 1 1 2 7 14
7 Rapid MC5 4 1 0 1 3 6 11
8 Schiedam MC4 4 1 0 1 3 4 11
  3e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC7 4 10 3 1 0 13 4
2 Souburgh MC4 4 8 2 2 0 8 5
3 Rapid MC6 4 7 2 1 1 14 10
4 Derby MC5 4 6 2 0 2 11 9
5 Hoeksche Waard MC5 4 6 2 0 2 10 10
6 Barendrecht MC8 4 5 1 2 1 8 8
7 Tempo '34 MC5 4 1 0 1 3 4 10
8 Dordrecht MC7 4 1 0 1 3 1 13
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 MD1 4 12 4 0 0 15 1
2 Rapid MD1 4 12 4 0 0 9 0
3 Derby MD2 4 4 1 1 2 9 3
4 Dordrecht MD2 4 4 1 1 2 5 6
5 Spijkenisse MD3 4 3 1 0 3 4 8
6 Pollux MD2 4 0 0 0 4 0 24
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forcial MD1 4 12 4 0 0 24 3
2 Berkel-Rodenrijs MD5 4 9 3 0 1 14 7
3 Rapid MD2 4 9 3 0 1 8 5
4 Capelle MD3 4 3 1 0 3 6 10
5 Ypenburg MD5 4 3 1 0 3 6 24
6 Souburgh MD3 4 0 0 0 4 4 13
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gouda MD2 4 12 4 0 0 32 2
2 Forescate MD5 4 9 3 0 1 20 7
3 Waddinxveen MD2 4 6 2 0 2 14 9
4 Rotterdam MD12 4 4 1 1 2 9 15
5 Westland MD5 4 4 1 1 2 10 18
6 Rapid MD3 4 0 0 0 4 0 34
  4e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht D1 10 30 10 0 0 57 15
2 Rapid D1 10 21 7 0 3 32 13
3 Rapide D1 10 21 7 0 3 31 13
4 Voorne D1 10 20 6 2 2 31 9
5 Liberty D1 10 19 6 1 3 28 19
6 Pelikaan D1 10 18 6 0 4 31 14
7 Spijkenisse D1 10 15 5 0 5 27 19
8 Prinsenbeek D1 10 12 4 0 6 22 26
9 Hoeksche Waard D1 10 12 4 0 6 19 49
10 Walcheren D1 10 7 2 1 7 16 30
11 Tempo '34 D1 10 3 1 0 9 11 56
12 Gilze-Rijen D1 10 0 0 0 10 10 52
  3e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HSD D1 10 27 9 0 1 43 20
2 Tilburg D11 10 23 7 2 1 27 13
3 Liberty D4 10 22 7 1 2 33 18
4 Breda D5 10 19 6 1 3 24 14
5 Goirle D5 10 14 4 2 4 21 16
6 Oudenbosch D1 10 14 4 2 4 26 23
7 Tempo D3 10 14 4 2 4 15 24
8 Rapid D2 10 12 4 0 6 19 31
9 Were Di D9 10 11 3 2 5 22 20
10 Push D12 10 6 2 0 8 11 24
11 Push D11 10 6 2 0 8 18 34
12 Zwart-Wit D9 10 5 1 2 7 10 32
  Res. 3e klasse 
  Dames Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di DA 9 24 8 0 1 39 5
2 Tilburg DA 9 24 8 0 1 32 6
3 MOP DA 8 16 5 1 2 24 10
4 Rapid DA 9 11 3 2 4 9 15
5 Push DC 8 10 3 1 4 10 13
6 Push DB 9 9 2 3 4 12 32
7 Tempo DA 9 4 1 1 7 7 30
8 Liberty DA 9 2 0 2 7 9 31
  Veteranen overgangsklasse 
  Dames Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda DC 9 27 9 0 0 80 1
2 DDHC DA 9 24 8 0 1 56 13
3 Zevenbergen DA 9 24 8 0 1 48 5
4 Etten-Leur DA 9 21 7 0 2 36 15
5 Rapid DB 9 15 5 0 4 20 12
6 Warande DA 9 15 5 0 4 23 21
7 Zwart-Wit DB 10 7 2 1 7 11 42
8 Breda DB 9 6 2 0 7 6 37
9 Oudenbosch DA 9 5 1 2 6 9 57
10 Made DA 9 4 1 1 7 8 46
11 Prinsenbeek DA 9 0 0 0 9 4 52
  Veteranen 1e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liberty H1 10 23 7 2 1 44 15
2 Capelle H1 10 23 7 2 1 39 16
3 Bommelerwaard H1 10 22 7 1 2 48 9
4 Ypenburg H1 10 22 7 1 2 38 26
5 Bleiswijk H1 10 16 5 1 4 30 30
6 Rapide H1 10 16 5 1 4 24 27
7 Rapid H1 10 13 4 1 5 29 41
8 Olympia H1 10 12 3 3 4 24 28
9 Evergreen H1 9 11 3 2 4 23 35
10 Feijenoord H1 10 7 2 1 7 24 30
11 Gilze-Rijen H1 9 4 1 1 7 8 31
12 Wateringse veld H1 10 0 0 0 10 12 55
  4e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gilze-Rijen H2 9 25 8 1 0 31 9
2 Uden H3 9 22 7 1 1 33 12
3 Tempo H2 9 20 6 2 1 34 11
4 Rapid H2 9 19 6 1 2 31 21
5 Warande H3 9 16 4 4 1 34 18
6 Zwart-Wit H5 9 10 3 1 5 25 27
7 Tilburg H10 9 10 3 1 5 18 38
8 Warande H4 9 7 2 1 6 17 28
9 Were Di H6 8 7 2 1 5 6 20
10 DDHC H2 10 2 0 2 8 13 37
11 Oudenbosch H1 8 1 0 1 7 25 46
  Res. 2e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch H5 10 25 8 1 1 51 15
2 Zwart-Wit H4 10 25 8 1 1 42 23
3 Warande H2 10 22 7 1 2 41 13
4 Rapid H3 10 18 6 0 4 28 27
5 Liberty H2 10 18 6 0 4 26 26
6 Etten-Leur H3 10 16 5 1 4 38 23
7 Breda H3 10 16 5 1 4 28 29
8 Push H4 10 8 2 2 6 19 32
9 Push H5 10 8 2 2 6 24 38
10 Prinsenbeek H2 10 8 2 2 6 23 39
11 DES H2 10 6 2 0 8 17 34
12 Tilburg H7 10 4 1 1 8 14 52
  Res. 1e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oudenbosch HA 10 27 9 0 1 44 10
2 Rapid HA 9 25 8 1 0 35 7
3 Prinsenbeek HB 10 16 5 1 4 26 19
4 Gilze-Rijen HA 10 15 5 0 5 15 22
5 Push HE 9 14 4 2 3 16 14
6 Pelikaan HD 10 14 4 2 4 21 22
7 Zwart-Wit HF 10 13 4 1 5 16 18
8 Tempo HB 9 11 3 2 4 13 16
9 Pelikaan HB 10 10 3 1 6 12 24
10 Pelikaan HC 9 10 2 4 3 19 24
11 Goirle HB 10 6 2 0 8 17 40
12 Zevenbergen HB 10 5 1 2 7 17 35
  Veteranen 3e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg HLA 9 27 9 0 0 55 9
2 HOD HLA 9 24 8 0 1 36 10
3 MEP HLB/ Oss HLA 9 17 5 2 2 21 11
4 Den Bosch HLA 8 15 5 0 3 26 18
5 Liberty HLA 8 12 3 3 2 13 13
6 MOP HLA 9 11 3 2 4 12 14
7 Teteringen HLA 9 9 3 0 6 9 26
8 Rapid HLA 9 7 2 1 6 9 30
9 Were Di HLA 9 4 1 1 7 9 21
10 DES HLA 9 1 0 1 8 3 41
  Veteranen 1e klasse