Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Koen Carbaat 2 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Hidde Sterkenburg 2 - AB
17:30 - 19:00 JD2 Noa van Herwijnen 3 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Jesse Janssen 1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Lieke Fillekes 1 - AB
18:00 - 20:00 Rapid Hockeyschool Judith Ebben Mini
19:00 - 21:00 JA1 Floris de Ridder 1
19:00 - 21:00 MA1 Floris de Ridder
Martin de Ridder
2
21:00 - 22:00 Trimleden Marcel Herrewijn 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD3 Tijn Janssen 2 - CD
16:30 - 18:00 MC3 Noa Blokland 1 - AB
16:30 - 18:00 MC4 Quinty Mostert 1 - CD
16:30 - 18:00 MC6 Kathleen van Namen Mini
16:30 - 18:00 MD3 Vera van Lievenoogen 2 - AB
18:00 - 19:30 JC2 Cece de Boon 1 - AB
18:00 - 19:30 JC3 Lucas Killian 1 - CD
18:00 - 19:30 MB2 Sanne van Steenis 2 - AB
18:00 - 19:30 MB3 Daan Jacobs 2 - CD
18:00 - 19:30 MB4 Romy van den Berg Mini
19:30 - 21:00 JB1 Tim Harreman 1 - AB
19:30 - 21:00 JB2 Luuk von Reth 1 - CD
19:30 - 21:00 MB1 Fedde Grunstra 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC5 Charlotte Ellemiek Swanink Mini
17:30 - 19:00 MD2 Britt Rietveld 2 - AB
18:00 - 19:30 MA3 Annemieke Tiebout 1 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Myrthe Sloeserwij 1 - CD
18:00 - 19:00 Pi-Academie D-Junioren Jessy Kil
Nora Cramer
Pepijn Links
Rose Westdijk
Sammie Harder
Yara Muilenburg
Jasper Links
Pia de Wolf
2 - CD
19:00 - 20:00 Pi-Academie B/C-Junioren Daniel Dekker
Jasper Links
Myrthe Carbaat
Pia de Wolf
Rutger Klep
Morris van Overbeek de Meyer
Rosemarije Visser
2 - CD
19:30 - 21:00 JA2 Myrthe Sloeserwij 1 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Annemieke Tiebout 1 - AB
20:00 - 21:00 Pi-Academie A-Jun./Dames/Heren Jasper Links
Pia de Wolf
2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Koen Carbaat 2 - AB
17:30 - 19:00 JC2 Cece de Boon 3 - AB
17:30 - 19:00 JC3 Lucas Killian 3 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Hidde Sterkenburg 2 - CD
17:30 - 19:00 JD3 Tijn Janssen Mini
17:30 - 19:00 MC1 Jesse Janssen 1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Hanna Gelderblom 1 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Timo Hendriks 2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Daan Jacobs 2 - CD
19:30 - 21:00 MA1 Fedde Grunstra 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD2 Evi van Veldhuisen 3 - AB
17:00 - 18:00 MD3 Cece de Boon 3 - CD
17:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep Mini
17:30 - 18:30 MC3 Noa Blokland 2 - AB
17:30 - 18:30 MC5 Margje Schroten 1 - AB
17:30 - 18:30 MC6 Fedde Fillekes 1 - CD
17:45 - 19:00 JD2 Jette Biemans 2 - CD
18:30 - 19:30 MA3 Merel van Rooij 2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Myrthe Sloeserwij 1 - CD
18:30 - 19:30 MC4 Maud Hoenderkamp 1 - AB
19:00 - 20:00 MB2 Sanne van Steenis 2 - CD
19:30 - 21:00 JB1 Tim Harreman 1 - AB
19:30 - 21:00 MA2 Merel van Rooij 2 - AB
19:30 - 20:45 MB4 Jette Biemans Mini
20:00 - 21:00 JA2 Daan Jacobs 2 - CD
20:00 - 21:00 JB2 Nina Rolink 1 - CD
20:00 - 21:00 MB3 Myrthe Sloeserwij 3